Uniacademy


2000 yılında  kurulan UNIACADEMY Eğitim Merkezimiz, ‘Üniversite Öğrencilerine Eğitime Destek’ sloganıyla harekete başlayan ve üniversitelerde katılımı tamamen ücretsiz eğitimler veren ilk ve tek firmadır. Öğrencilerin sınavlara duygusal ve zihinsel hazırlık, yetişkinlerin özel ve iş yaşamlarına uyum/hazırlık süreçlerinde yanlarında olan UNIACADEMY; kurumsal eğitimler, grup eğitimleri ve bireysel danışmanlık hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda kültürel alanda kitap yayınlamakta sosyal içerikli tv programlarında yapımcılık yapmakta ek olarakda kurumsal eğitim ve belgelendirme hizmetleri sunmaktadır. Tüm Türkiye’de “Önce insan memnuniyeti” diyerek yola çıkan insan odaklı firmamız, kuruluşundan bu yana kaliteden ödün vermeden büyüyerek yoluna devam eden lider bir kuruluştur. Bu gelişmesini vizyonuna, misyonuna ve temel değerlerine borçludur.

Kurumumuz Türkiye’de üniversitelerin çözüm ortağı olma hedefimiz gün geçtikçe daha büyük adımlara ve projelere yelken açmaktadır. Üniversitelerde eğitim kalitesini arttırma, eğitime destek amacıyla günümüz yükseköğretim kurumlarındaki öğrencilerimizin iş hayatına hazırlama amacıyla, tüm Türkiye’ye de hizmet vermekteyiz.

Kalite yönetimini ön planda tutarak yaşam boyu öğrenme sürecini etkin kılmak için yükseköğretim eğitiminine devam eden, tamamlayan öğrencilere ve bireylere, özel sektör, kamu kurum ve kuruluşlarına her biri farklı dallarda alanında uzman eğitim kadrosuyla ülke çapında eğitim faaliyetlerine devam ederek, bilgi üretmeyi, ülkesine hizmet etmeyi kendine görev edinmiş, kendisini ve çevresini tanıyan tanımlayan ve yönlendirebilen bir nesil oluşturulmasına destek vermek, toplumsal kalkınmayı hızlı bir şekilde sağlamaktır.

Üniversitelerde başlattığımız değişim hareketini ülkemiz çapında üretim ve hizmet sektörüne dahil edebilmek,  eğitim sistemlerimizi tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla, özel sektöre entegre edebilmeyi amaç edinen Uniacademy, eğitim kalitesinin artmasıyla üretim ve hizmetin kalitesinin ivmeli bir şekilde arttırılabildiğini, toplumsal gelişme ve yükselişin birey bazından başlanarak  gerçekleştirilebilir olduğunu kanıtlayabilmektir.

Eğitim ve danışmanlık sektöründe, alanında uzman eğitim kadrosu ile eğitimde ve kalitede lider olabilmek, öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için eğitim sistemi başta olmak üzere sektörler üzerinde eğitimle gerçekleştirilecek sürekli iyileştirme çalışmalarını gerçekleştirmek, bu çalışmalarda hedeflerimizi takip ederek kaliteye uymak, süreç politikalarını iyi izleyerek ülkemizde ve dünyada kalite belirleyici olmak kuruluşumuzun kalite politikasıdır.